środa, 16 października 2013

Ze stylistką w Malmo

Zdjęcia znalezione na blogu szwedzkiej stylistki Myriki Bergqvist - wnętrze mieszkania w Malmo, pełne niespodzianek i zaskakujących detali.Uwagę zwraca przede wszystkim duże zdjęcie/tapeta w salonie, świetnie zestawione z czernią foteli, kształtem lampy i złotej wazy. Świetnych lamp jest w tym mieszkaniu więcej (uwielbiam Ingo Maurera!), do tego piękny piec i prosta kuchnia. Nie pokazuję sypialni, straszy tam pomarańczowa wielka figurka...ach! Wyrzuciłabym też ten czerwony fotel (co to za tajemnicze wiaderko obok niego?)-i mogę się wprowadzać. A Wy?
Źródło: fluff the pillows

5 komentarzy:

 1. cudna prosta kuchnia:)))) zestawienie kolorów w moim guście--pięknie:))

  buziak

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowita chata, zaprawdę! Już na sam przedpokój mogę się gapić i gapić, no i okrutnie pożądam Uten.Silo, a o ile mnie wzrok nie myli, to w czerwonej wersji wisi sobie na przedpokojowej ścianie.
  Dziarska babcia z obrzynkiem cygara jest nieziemska! Muszę koniecznie pokazać ją wieczorem M. i zadać pytanie, czyż nie jest to przypadkiem dobry kierunek, jeśli chodzi o naszą pustą ścianę!
  Ba, mamy nawet znajomego parającego się z powodzeniem naściennymi bohomazami...
  Rozmarzyłam się okrutnie!

  Fotel, zgadzam się, precz!

  Dobra, a teraz uspokajam oddech i oglądam siódmy raz ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. M. babcią zachwycon!
   O dzisiejszym niebieskim cudzie wypowiem się jak ochłonę!

   Usuń
  2. super- taki mężczyzna na design wrażliwy...-;)

   Usuń

Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez moderatora strony. Wszelkie ukryte reklamy, linki do stron nie będą widoczne- więc szkoda pisać takie komentarze, dziękuję, Agata