piątek, 17 stycznia 2014

Kolor czarny, czarna ściana

Kusi mnie ta czerń. Cała ściana albo tak zwana lamperia. Świetnie wygląda z jasną drewnianą podłogą, z białymi dodatkami. Zdjęcia nr 3 i 4 autorstwa Si (FrenchbyDesign), która właśnie urządza nowy dom w San Francisco- "przed i po". Fantastycznie zagrała ta czarna ściana, prawda?Stylizacja: Marianne Luning, zdjecia: Anna de Leeuw dla vtwonen


Zdjęcia FrenchbyDesign

5 komentarzy:

 1. rewelacyjnie z tą czarną ścianą, ja planuje część swojej farbą magnetyczna potem tablicową potraktować zobaczymy z jakim efektem :)))

  Pozdrawiam:)*

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet bym nie przypuszczała, że czarna ściana może tak fajnie wyglądać, jeśli się ją połączy z odpowiednimi meblami i dodatkami :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem za o ile są dobre ku temu warunki, a nie zawsze są ( w moim obecnym mieszkaniu nie mogłabym sobie na czerń pozwolić, bo wyszłoby moim zdaniem dziko i na siłę). Si się udało- ma idealne miejsce na wyróżniającą się kolorem ścianę!

  OdpowiedzUsuń

Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez moderatora strony. Wszelkie ukryte reklamy, linki do stron nie będą widoczne- więc szkoda pisać takie komentarze, dziękuję, Agata