poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Is black the new white?

Doskonale rozumiem Victorię, gdy pisze, że wrześniowa edycja Vogue'a nie robi na niej  takiego wrażenia jak wrześniowy numer Elle Decoration Uk. Mam tak samo. I czekam niecierpliwie na mój egzemplarz. A w nim -ponoć- wnętrza w kolorystyce czarno-białej. I co myślicie o takim trendzie?

Zdjęcia: pinterest, est, trendenser, elle uk

4 komentarze:

 1. Mam jedną ścianę w kuchni pomalowaną na czarno (trochę z przymusu, musiałam wymyślić coś, żeby zakryć plamy od zmywarki) i wygląda super. Bardzo przyciąga uwagę. Myślę żeby pomalować jeszcze jedną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsze dwie fotografie mnie zachwyciły: cudowna kuchnia i wspaniały kąt przy oknie... Uwielbiam tak zagospodarowane parapety ;) A taka kuchnia to moje marzenie...

  Czarny chyba rzeczywiście jest nową bielą, ostatnio coraz częściej się na tym łapię, że go gdzieś tam przemycam... Nawet zrobiłam czarno-białe zestawienie ostatnio: http://marta-nefertari.blogspot.com/2014/07/black.html ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawie wygląda ta pierwsza kuchnia z tymi trochę za przyciężkawymi wiszącymi lampami.

  OdpowiedzUsuń

Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez moderatora strony. Wszelkie ukryte reklamy, linki do stron nie będą widoczne- więc szkoda pisać takie komentarze, dziękuję, Agata