niedziela, 7 września 2014

KOKO IÄKSI - dywan na całe życie

Saana ja Olli pisałam już wcześniej- piękne, ludowe, fińskie wzory i konopne płótno. Dywan na całe życie Saana i Olli zaprojektowali dla Mum's - firmy która łączy design i rzemiosło, starannie wykonywane  w Indiach czy Afryce. Wełniany dywan jest tkany ręcznie w Bhadohi, w Indiach, i 50% jego hurtowej ceny otrzymuje osoba, która go utkała. Jest piękny, ma służyć  przez całe życie.
BhadohiB
Bhadohi
Bhadohi
Bhadohi
Bhadohi
Bhadohi
Bhadohi
Bhadohi
BhadoNepalu, na zasadach fair trade- tkacz otrzymuje 50% ceny
Źródło: mums finlandia

2 komentarze:

  1. Naprawdę fantastyczny. Może wydawać się prosty, ale ilość pracy jaka została włożona w jego wykonanie, a co za tym idzie jakość mnie osobiście przekonałyby do zakupu takiego dywanu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ostatnio zakupiłam, dywaniki do przedpokoju w bardzo podobnym kolorze. W przeszłości nie byłam fanką dywanów, ale od kiedy zostałam mamą przekonałam się o tym, że standardowe parkiety bywają zbyt zimne dla dzieci. Dlatego właśnie postawiłam na ciepłe dywany, które chronią stopy moich maluszków przed chłodem.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez moderatora strony. Wszelkie ukryte reklamy, linki do stron nie będą widoczne- więc szkoda pisać takie komentarze, dziękuję, Agata