sobota, 30 stycznia 2016

Lampy LZF i modernizm

Dla wszystkich wielbicieli lat 50 i 60 tych, dla fanek i fanów serialu Mad Men - piękna sesja hiszpańskiego producenta lamp ze sklejkowych wstążek - firmy LZF . Kampania w stylu mid -century (jak zgrabnie ująć to po polsku?), inspirowana malarstwem Edwarda Hoppera, hołd złożony modernizmowi. Dwie postaci Julie i Nelson, żyjące osobno, spotykające się po obu stronach stołu i ...lampy, jaśniejące własnym blaskiem, niby w tle, ale zwracające uwagę. Jak Wam się podoba?

Projekt: Mariví Calvo
Zdjęcia:  Maria Mira and Cualiti.

Źródło: yatzer

3 komentarze:

  1. Genialne zdjęcia! Mistrzostwo jak dla mnie! Ach... jestem tylko małym robaczkiem :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Zupełnie nie moja stylistyka, ale faktycznie w klimat lat 50., zwłaszcza tych amerykańskich, wpisują się świetnie. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wow niesamowite zdjęcia i piękna stylistyka. Podoba mi się ten klimat bardzo. Ja sama właśnie organizuję sobie mieszkanie po remoncie dlatego wszędzie szukam inspiracji co jak urządzić. Oświetnie odgrywa ważną rolę w aranżacji wnętrza. Czytałam nawet na blogu https://kupujlampy.pl/blog/lampy-wiszace-do-salonu-jak-wybrac-oswietlenie-do-salonu/ jakie wybrać lampy do salonu, bo od niego zaczynamy. W sypialni mam już lampę stojącą więc chyba nie kupię wiszącej ale do salonu musi być wisząca.

    OdpowiedzUsuń