sobota, 30 stycznia 2016

Lampy LZF i modernizm

Dla wszystkich wielbicieli lat 50 i 60 tych, dla fanek i fanów serialu Mad Men - piękna sesja hiszpańskiego producenta lamp ze sklejkowych wstążek - firmy LZF . Kampania w stylu mid -century (jak zgrabnie ująć to po polsku?), inspirowana malarstwem Edwarda Hoppera, hołd złożony modernizmowi. Dwie postaci Julie i Nelson, żyjące osobno, spotykające się po obu stronach stołu i ...lampy, jaśniejące własnym blaskiem, niby w tle, ale zwracające uwagę. Jak Wam się podoba?

Projekt: Mariví Calvo
Zdjęcia:  Maria Mira and Cualiti.

Źródło: yatzer

3 komentarze:

  1. Genialne zdjęcia! Mistrzostwo jak dla mnie! Ach... jestem tylko małym robaczkiem :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Zupełnie nie moja stylistyka, ale faktycznie w klimat lat 50., zwłaszcza tych amerykańskich, wpisują się świetnie. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wow niesamowite zdjęcia i piękna stylistyka. Podoba mi się ten klimat bardzo. Ja sama właśnie organizuję sobie mieszkanie po remoncie dlatego wszędzie szukam inspiracji co jak urządzić. Oświetnie odgrywa ważną rolę w aranżacji wnętrza. Czytałam nawet na blogu https://kupujlampy.pl/blog/lampy-wiszace-do-salonu-jak-wybrac-oswietlenie-do-salonu/ jakie wybrać lampy do salonu, bo od niego zaczynamy. W sypialni mam już lampę stojącą więc chyba nie kupię wiszącej ale do salonu musi być wisząca.

    OdpowiedzUsuń

Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez moderatora strony. Wszelkie ukryte reklamy, linki do stron nie będą widoczne- więc szkoda pisać takie komentarze, dziękuję, Agata