środa, 3 lutego 2016

Tenstickers- naklejaj, zmieniaj, dekoruj!

Tenstickers to nowy sklep internetowy z imponującym wyborem naklejek na ścianę czy na laptopa, o bardzo dobrej jakości, które nie pozostawiają żadnych śladów kleju ani nie mają bąbelków.

Jeśli więc zamierzaliście zmienić oblicze Waszego laptopa czy wrzucić coś na ścianę w pokoju dziecka- może to właśnie jest dobre, wygodne i szybkie rozwiązanie?

Co mi się u nich podoba? Po pierwsze- naklejki tablice kredowe.
Czyli zamiast malowania farbą tablicową fragmentu ściany-rozwiązanie wygodniejsze, prostsze. I z mniejszym stresem - bo kto z Was podjąłby się namalowania farbą  tablicową mapy Azji na przykład? Albo dinozaura? Naklejka z tygodniowym planem działania, kontury Europy, i wiele więcej.Po drugie - naklejki na laptopy, możliwość indywidualnego wyrazu, podpisania naszego sprzętu, może i szansa zaintrygowania kogoś...


No i ścienne naklejki, naklejki nad blat w kuchni, na szybę prysznicową.
Chłopakom moim powiesiłabym znany we wszechświecie, najbardziej rodzinny kawałek z odległej galaktyki -"Luke, I'm your father.."Oczywiście naklejki z napisem możecie zaprojektować sami.  Własny tekst w jakim się Wam zechce języku (popróbuje ktoś czeskiego?) i w wybranym kolorze-tu film instruktażowy jak zamawiać.

Po więcej inspiracji zapraszam na stronę Tenstickers- na pewno znajdziecie coś dla siebie.

*post sponsorowany 

1 komentarz:

Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez moderatora strony. Wszelkie ukryte reklamy, linki do stron nie będą widoczne- więc szkoda pisać takie komentarze, dziękuję, Agata