środa, 2 marca 2016

Co wisi na ścianie?

Czy to trend taki, czy akurat na takie stylizacje wpadam, ale mniej jakby typografii, geometrii, więcej artystycznych zdjęć  - twarze, modele i modelki, rośliny, liście, połacie wody i lasu i chmur- prawda?
Jedna płaszczyzna zdjęcia, obrazu- często  fotografia na której wydawałoby się niewiele się dzieje...Fotografia jak obraz. Przykładów tylko kilka-temat absolutnie nie jest wyczerpany, będziemy do niego wracać.





Gdzie kupić? dawanda, Poster Club,(dwa plakaty wysyłają do Polski bez kosztów przesyłki!) HildeVia Martine, (te już zbyt opatrzone, są wszędzie!), paprocie u Natalii.
Ciekawe fotografie można znaleźć też tu (ale dużo szukania): allposters








 Szczególnie polecam plakat Natalii:


 Moje ulubione fotografie: Tobias Regell


 A Wy co wieszacie u siebie na ścianach? I jakie polecacie źródła?

Zdjęcia: scandinavian love song, russell james, coco lapine blog,

4 komentarze:

 1. Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że to nie trend. Uwielbiam wszystkie naturalne motywy, niedawno powstała galeria na ścianie w salonie to też jedno z kilku miejsc w domu, gdzie rządzi na ścianie natura. Nie do końca przekonana jestem do twarzy patrzących na mnie ze ścian, ale... kto wie? ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. A u mnie inny trend:

  http://www.polishposter.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=5063

  :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co tam fotografie.Ta cudowna szafa z pierwszego zdjęcia mnie przyciąga ;)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez moderatora strony. Wszelkie ukryte reklamy, linki do stron nie będą widoczne- więc szkoda pisać takie komentarze, dziękuję, Agata