środa, 27 lipca 2016

Piknik nad jeziorem

Przyjemne okoliczności przyrody, do tego jakieś miłe towarzystwo -piszę się!

Narzuta- Penningblad
Grill - Korpon


Stylizacja Pella Hedeby dla Ikea

3 komentarze:

  1. Piękne zdjęcia :)) Zapraszam do podzielenia się tym postem (lub też innym;) w link party u mnie :) http://speckled-fawn.blogspot.com/2016/07/urodzinowy-post-i-link-party-z-nagrodami.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne zdjęcia, ja również uwielbiam rodzinne pikniki nad jeziorem! Wraz z mężem i synkiem często zatrzymujemy się w sprawdzonym pensjonacie, który oferuje pokoje 3 osobowe w bardzo dobrych cenach. Ogromnym atutem owego pensjonatu jest jego lokalizacja - od stadniny konnej i jeziora dzieli nas zaledwie kilometr. Zwieńczeniem każdego dnia jest wówczas piknik nad wodą, który czasami przeradza się w biesiadowanie przy ognisku. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Twój wpis sprawił, że wiem już jak spędzę swój tegoroczny urlop.;) Uwielbiam jeziora, kiedy jestem na Kaszubach zawsze chętnie wypożyczam kajaki i rowerki wodne. Wypoczynek nad wodą potrafi niesamowicie odprężyć. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego jak piękne mogą być te nasze Kaszuby domki, w których zawsze zatrzymuję się podczas urlopu położone są w bardzo malowniczej okolicy. Nie zliczę tego z ilu atrakcji mogę wówczas korzystać. Sauna, wiata do grillowania, pikniki nad brzegiem jeziora... Aż się rozmarzyłam.:)

    OdpowiedzUsuń