niedziela, 2 października 2016

Zielony piec

Witam się z Wami jesiennie, październikowo pięknym mieszkaniem ze Sztokholmu, na pierwszym planie zielony piec, ładnie zaaranżowane biurko w sypialni, przytulne aksamitne poduchy na łóżku. Plakaty/zdjęcia Via Martine kupicie tu.


Źródło: Stadshem

5 komentarzy:

 1. Cudowne wnętrza.Przypomniał mi się zielono butelkowy piec na moim starym mieszkaniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny, skandynawski, minimalistyczny styl! Wyjątkowo ciekawy blog, chciałabym, aby znalazł się na liście najlepszych blogów o wystroju wnętrz! Zapraszam na stronę http://dekordia.pl/najlepsze_blogi/, gdzie można pobierać odznakę Blogu na medal :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładny, skandynawski wystrój. Takie wnętrza ostatnio są bardzo popularne. Warto także pomyśleć o włączeniu w aranżację ciekawych hokerów w podobnym stylu.
  Polecam nasze produkty.

  OdpowiedzUsuń
 4. To jest ten moment, kiedy żałuję, że nie mamy kominka. Drewno jest piękne i klimatyczne, czego brakuje jeszcze w naszym domu. Ogrzewanie mamy na węgiel, który sprowadzamy od dostawcy z Wesołej. Plusem jest na pewno niska cena, jednak kominek to coś więcej niż sposób ogrzewania. Muszę wdrożyć swoje plany do realizacji :)

  OdpowiedzUsuń

Komentarze będą widoczne po zatwierdzeniu przez moderatora strony. Wszelkie ukryte reklamy, linki do stron nie będą widoczne- więc szkoda pisać takie komentarze, dziękuję, Agata